Şerefsiz BokBank

Sürekli müşterim, üstelik iyi de müşterim olan ve bu hafta bana bokkk gibi para ödemesi gereken bir banka var. O bankada çalışan, görevi giriş faturalarını onaylamak olan eşşoğlu eşşek bizim 5 faturamızı birden atlayınca, durum birden sakata bindi…

Bayram öncesi tahsilat girişimlerimizin sonuç vermeyeceği anlaşıldığında dün saat 16:00 civarıydı. Hem sağa sola ufak tefek ödemelerim olduğu için hem de Ukrayna’ya gidiş dönüş parası lazım olduğu için akşam üzerine kadar hop oturup hop kalktım. Mideme kramplar girdi. Ama nafile: alacaklarımın 10da birini zor toplayabildim piyasadan. İbneleeer.

Saat dört sularında kendimi alkole vurdum. Mesai saati bittiğinde acı hissetmiyordum… Gemiyle gideriz artık Ukrayna’ya… Ama bu ibne bankanın ibne personeline haddini bildirmek de şart.

Oturdum en kibarından bir bayram tebriki yazdım bunlara:

BokBank en özel müşterimdir, sizler de BokBank’ın en güzide çalışanlarısınız. Sizlere resimli tebrik kartı göndermek klişe olurdu. O nedenle ekte duruma uygun bir MP3 gönderiyorum. Umarım zevkle dinler, dinledikçe bizi hatırlarsınız.

Faturalarımızın onaylanmamasında ve bu bayram öncesinde bize kuruş ödeme çıkmamasında emeği geçen tüm arkadaşlara gönülden teşekkür eder, hepinizin bayramını en içten duygularımla kutlarım.

Soktum mesaja Bruce Springsteen’in Pay My Money Down parçasını… Alın size Mizuri dolaylarından “Paramı Öde” isimli bir halk türküsü. Dallamalar sizi…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *