Haluk, Bana Tokmakçı Bul Lan Allahsız

Mıraaaaaw, mırraaaaooow, mıırraaaaaw, mıırraaoooow… “Marfa siktir git dışarı bi vurdur rahatla hadi”. Mırraaaw, mırraaaooow, mırraaaaw… “Marfaa, çık dışarı,” dedim ve attım pencereden.

Bahar geldi eywallah, seks istiyor bünye, ona da tamam. Ama anlamadığım konu damda bi ton erkek kedi de benzer şekilde miyavlarken bu salağın ortalarda mırraaaw diye yana yakıla dolaşması. Yanıyor hayvan ya. Hayvanlara özel bişi de değil aslında, günlük beşeri hayatta da 20 küsur yıldır vurdurmamakta inat etmiş, cinsel(sizlik) sorunları nedeniyle kafamızın etini yiyen kız kuruları yok mu? Aynı hesap işte.

Benim annemin yakın arkadaşları, yakın bi arkadaşımın da teyzesileri iki kız kurusu vardı aynı böyle. Ömürleri şikayet ederek geçti karıların. Çok durumda dilimin ucuna kadar gelmiştir böyle “Ayşe teyze, sen amma çok yakınıyon ya, motoru açtırsan, elin seksiii mekaniği şöyle çıbığı bi daldırsa yağına baksa rahatlayacan” demek de… Neyse ki valide öldükten sonra karılara tahammül etmek gereği kalmadı. Karılar yüzünden annemin ölümüne yeterince üzülemedim desem yeridir.