Hamilton Island Yalan Oldu

Allaaam Allaaam… Şimdi biz Müslüman olmayla, “All I want for Xmas, ” diye başlayan mektuplar yazmanın umudundan mahrum mu kalalım??? Doğum günlerinde olsun, talebimiz olamıyor mu kutsal bir varlıktan? Atla deve mi? Yap bize bi güzellik, beni mi kıracan???

Ben 35. doğumgünümde hediye olarak “Değişiklikleri Kaybet” butonu istiyorum senden… Böyle arada basıp kullanabileyim, Basınca, açılan alnımda tekrar saçlar bitsin, ağaran şakaklar kararsın yine, şu 20 yılda alıp verip en son (an itibarıyla) 15te karar kıldığım fazla kilolar lakkk kaybolsun, genş zamanlardaki helecan geri gelsin… Uzatmiiim, anlamışındır; bir nevi Undo butonu.

Ama tekrar asgari ücretle çalışan gece resepsiyoncusu da yapma beni, 20 yıl söverim… Lannn, buton yapamıyorsan bi 5 milyon dolar ateşle bari, Hamilton Island’da gecekondu yapacam… Aloo, kime diyom bak?

Word helecan kelimesinin altını çizmiyor… TDK’ye göreyse öyle bir kelime yok. Demek sadece Mikrosoftla iletişirken kullanılacak şifreli bir kelime. Evet… helecan… kütçe gibi geliyor kulağa. hayeee hayee hayeeeeee ooowh, yeah!